У Черкаській міськраді правоохоронці здійснили обшук

Посадових осіб підозрюють у зловживанні владою

Прокуратура Черкасской области

Прокуратура провела обшуки в Черкаській міській раді в рамках провадження по ч. 2 ст. 364 - зловживання службовим становищем посадовими особами. Про це повідомляє прес-служба прокуратури

Як було встановлено, вони умисно, в інтересах двох забудовників, при укладенні з ними договорів пайової участі по об’єктах будівництва, не перевірили достовірність поданих забудовниками даних щодо вартості будівництва таких об’єктів, що призвело до заниження розміру пайових внесків на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури міста для замовників будівництва, та ненадходження до міського бюджету значної суми грошових коштів.

Прокуратура Черкасской области

"У рамках проведення досудового розслідування в указаному кримінальному провадженні 09.07.2018 працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області проведено обшуки в профільних департаментах Черкаської міської ради та ряду суб’єктів господарської діяльності м. Черкаси", - йдеться у повідомленні. 

Прокуратура Черкасской области

Правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, у тому числі щодо будівництва об'єктів житлової забудови, для подальших експертних досліджень і встановлення обставин.

Зараз триває досудове розслідування. 

Новини за темою: СБУ обшукує Житомирський бронетанковий завод

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів