У будівлі посольства Грузії в Лондоні затримали російского пропагандиста Філліпса

Філліпс увірвався в посольство під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року і почав викрикувати антигрузинські і антинатівські гасла

Грем Філліпс З відкритих джерел

У посольстві Грузії в Лондоні був затриманий поліцією відомий проросійський провокатор і пропагандист Грем Філліпс. Про це повідомила посол Грузії в Великобританії Тамара Беручашвілі, передає 1tv.

За словами грузинського дипломата, Філліпс вторгся в будівлю посольства під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року і почав викрикувати антигрузинські і антинатівські гасла. Зокрема, за його словами, Грузія спотворює інформацію про ті події.

"Посольство стало жертвою російської агресії, тому що туди раптово вторглась людина з камерою, яка агресивно вигукувала, що це пропаганда", - вважає Беручашвілі.

Британська поліція пообіцяла розслідувати інцидент.

Нагадаємо, Грем Філліпс має репутацію скандально відомого журналіста телеканалів Russia Today і "Зірка". У липні 2014 року він був затриманий Службою безпеки України і видворений з території нашої країни з забороною в'їзду на три роки. Після цього журналіст повернувся в Російську Федерацію, а звідти - на Донбас і продовжив свою роботу. Восени 2016 року йому приписували спроби зриву обміну полоненими.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів