У Британському парламенті взяли під контроль ситуацію навколо телеканалів "112 Україна" і NewsOne

Будучи поінформованим про прийняття Верховною Радою постанови про санкції проти зазначених електронних ЗМІ, Уіттиндейл підкреслив, що виступає принциповим противником таких заходів проти будь-яких телеканалів

Фото: соцсети

Член парламенту Великої Британії, голова групи дружби з Верховною Радою України та багаторічний голова комітету з питань ЗМІ Джон Уіттінгдейл не підтримує ніякі санкції проти телеканалів і буде особисто розбиратися в ситуації навколо телеканалів "112 Україна" і NewsOne.

Про це він повідомив у відповідь на звернення до нього телеведучої Надії Сасс, яка знаходиться зараз в Лондоні, повідомляє "Страна.uа".

Сама Надія Сасс також прокоментувала спілкування з Уіттінгдейлом у Facebook.

"Пан Уіттіндейл більш ніж правильний адресат. Він не тільки багаторічний голова групи дружби з Україною в парламенті Сполученого королівства, але і довгі роки очолював комітет з питань ЗМІ Палати громад, і навіть був міністром культури, медіа та спорту. Так що і в ситуації в Україні, і в питаннях свободи слова Уіттінгдейл професійно розбирається. І що таке справжня російська пропаганда в Англії теж чудово розбираються. На наступному тижні в Лондоні буде проходити Ukrainian Week, куди приїдуть українські колеги пана Уіттінгдейла з Києва, багато з яких голосували за цю ганебну постанову. Рада, що змогла проінформувати приймаючу сторону про ситуацію перш, ніж це зроблять вони. Впевнена, пан Уіттінгдейл зможе сам розібратися, де у нас ворожа пропаганда, а де ворожа свободі слова, а іноді і здоровому глузду влада", - написала вона.

Британський депутат зазначив, що йому потрібна більш детальна інформація, яку він сподівається отримати найближчим часом, але він в цілому засуджує будь-які форми цензури і вважає свободу ЗМІ невід'ємною умовою забезпеченням свободи всього суспільства.

У Сполученому Королівстві від телевізійних новин вимагають бути об'єктивними і неупередженими, і телеканал Russia Today штрафували за порушення цього принципу. Однак я завжди виступав проти тих, хто хотів заборонити трансляцію RT, нехай у його випадку мова безперечно йде про пропаганду", - пояснив свій підхід Уіттіндейл. Він пообіцяв звернутися до своїх знайомих в уряді і парламенті України за роз'ясненнями.

Страна.ua

Нагадаємо, Верховна Рада України закликала Раду національної безпеки і оборони України ввести санкції проти деяких телеканалів. Проект постанови № 9157 "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" підтримали 229 народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів