У Бортничах у водогін потрапили каналізаційні стоки, - СЕС

ua.comments.ua

У Бортничах у водогін потрапили каналізаційні стоки. Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління Держсанепідслужби в м. Києві, головний санітарний лікар м. Києва Олег Рубан, передає "Уніан".

"Що стосується лабораторних досліджень, які ми відбирали 9 січня, то у всіх пробах були виявлені відхилення мікробного числа і бактерії кишкової палички. Це вказує на забруднення води свіжим фекальним забрудненням, тобто до водопроводу потрапила стічна вода. Місце попадання ми сьогодні з'ясовуємо", - повідомив Рубан.

Новини за темою: У Бортничах якісна питна вода з'явиться через три місяці, - СЕС

За його словами, ймовірно, що місце попадання каналізації до водопроводу розташоване на вул. Леніна, біля будинку №5, біля свердловини №50, де у святкові дні був прорив каналізації. На сьогодні припинена робота артезіанської свердловини та проводиться її повна дезінфекція. З суботи, 10 січня, також проводиться повна дезінфекція водопроводу та інших артезіанських свердловин мікрорайону.

Порив стався, на думку експертів, в період з 1 по 5 січня.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар столиці Олег Рубан заявив, що в Бортничах воду з кранів не можна пити до 15 січня. Рубан зазначив, що після дезінфекції, хлорування водопроводу та свердловин вода по хімічним показникам вже нормальна, але вживати її в їжу поки не можна.

Джерело: Униан

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів