У Болграді Одеської обл. відсвяткували 180-річчя заснування Свято-Преображенського Собору

В Болград Одеської обл. приїхало чимало віруючих, щоб відсвяткувати 180-річчя з дня заснування Свято-Преображенського Собору. Храм колись згорів, а пізніше його відбудували заново, а освятив нову будівлю Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Онуфрій.

У своїй проповіді Онуфрій закликав віруючих зберігати єдність українського православ'я: "Кожна людина повинна отримати від Бога Томос. Особистий Томос. Томос свободи. Нехай Господь допомагає нам, дорогі браття і сестри, щоб ми зберігали чистоту святої православної віри. Чистота віри - це є той наш гарант або та надія наша, яка дає людині можливість досягти спасіння в будь-який час свого земного життя".

Про важливість залишатися єдиними говорили і болградцы, зокрема, місцевий депутат Віталій Градинар вказав, що саме віра дозволить всій Україні подолати складні часи.

"У нашому районі живуть кілька національностей і саме віра сьогодні об'єднує цих людей, саме віра сприяє тому, щоб ці люди жили між собою мирно. І саме у вірі ми сьогодні потребуємо в умовах тієї ситуації, яка склалася сьогодні в країні, саме віра нам потрібна для того, щоб люди могли жити у світі, в єдність і благополуччя", - заявив він.

На святковому богослужінні священики і парафіяни молилися за божу благодать для свого храму, його парафіян і всіх православних українців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів