У Бердянську 10-12 жовтня відбудуться практичні стрільби ЗСУ - населення просять зберігати спокій

Раніше повідомлялось, що під час стрільб буде закрито частину Азовського моря в районі Бердянська й азовської Ялти

kyiveuromarathon

У Бердянську 10-12 жовтня будуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних сил України із виконанням практичних стрільб, тому населення просять зберігати спокій. Про це повідомляє прес-служба Бердянської міської ради.

"За повідомленням командування Військо-морських сил Збройних сил України з 10 по 12 жовтня в межах Бердянська та Бердянського району будуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних сил України із виконанням практичних стрільб", - йдеться у повідомленні.

Саме тому командування звертається до населення з розумінням поставитися до ситуації та зберігати спокій.

Раніше стало відомо, що в Азовському морі 9-12 жовтня відбудуться навчання Збройних сил України, про які 4 жовтня оголосив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов. Під час стрільб буде закрито частину Азовського моря в районі Бердянська й азовської Ялти.

Новини за темою: Потужніша за "Град": В Україні представили реактивну систему залпового вогню "Берест"

Нагадаємо, що впродовж останніх трьох місяців значно зросла активність Росії в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим суднам, які прямують в українські порти або які виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування судноплавства в Азовському морі.

Як зазначив президент України Петро Порошенко, Російська Федерація має намір окупувати Азовське море так само, як і Кримський півострів. Київ цього не допустить.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів