У Баку від раку помер відомий радянський актор Фуад Поладов

Актора поховали того самого дня на кладовищі "Гурд гаписи" в Баку

Открытый источник

У віці 69 років пішов з життя відомий азербайджанський актор театру і кіно Фуад Агарагим огли Поладов. Про його смерть заявили в Азербайджанському державному російському драматичному театрі імені Самеда Вургуна, на сцені якого він зіграв безліч ролей.

Згідно з повідомленням, Поладов помер напередодні, того самого дня відбулися церемонія прощання з актором і його похорон.

Як уточнюється, покійний просив поховати його на кладовищі "Гурд гаписи" в Ясамальском районі Баку. Останню волю актора виконали.

Місцеві ЗМІ зазначають, що свою смерть Поладов зустрів у власному будинку, а її причиною стала онкологія, на яку він хворів останнім часом.

Фуад Поладов народився в Баку 24 травня 1948 року.

У 1966 році вперше знявся у фільмі "Слідство триває" в ролі Саліма.

У 1967-му вступив на акторський факультет Азербайджанського державного інституту мистецтв.

Будучи студентом, на запрошення педагога Тофіка Кязимова зіграв на сцені національного Академічного драматичного театру роль Савалана у постановці п'єси Ільяса Ефендієва "Знищені щоденники", після чого його включили до акторської трупи театру, де він пропрацював 20 років.

У березні 1987 року йому було присвоєно звання народного артиста Азербайджанської РСР.

Протягом життя Поладов знявся в 43 фільмах і зіграв десятки ролей у національному Академічному драматичному театрі та на сцені Азербайджанського державного російського драматичного театру імені Самеда Вургуна.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів