У 2018 році 20 тис. неплатників аліментів погасили свої борги, - Мін'юст

Так, згідно із законом про обмеження для неплатників аліментів, який почав діяти в Україні 6 лютого, Мін'юст стягнув 725 млн грн аліментів

Міністр юстиції Павло Петренко РБК-Украина

З початку лютого вже 20 тис. неплатників аліментів погасили свої борги згідно із законом №7277 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів". Про це в своєму мікроблозі в Twitter написав міністр юстиції Павло Петренко.

"Закон #ЧужихДітейНеБуває працює: 725 млн грн аліментів виплачено дітям-жертвам економічного насильства в 2018 році", - написав Петренко.

"Вже 20 тис. боржників повністю погасили борги з аліментів. Деякі навіть платять заздалегідь, щоб не мати проблем у майбутньому", - додав міністр.


Нагадаємо, 6 лютого в Україні набув чинності закон про обмеження для неплатників аліментів.

Коли сума несплачених аліментів перебільшить суму за півроку, до боржника застосують обмеження до моменту виплати грошей:

  • у праві на виїзд за кордон;
  • у праві на керування автівкою;
  • у праві на користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії;
  • у праві полювати.

Цього дня Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів. Людину, яка має борг зі сплати аліментів, можна знайти за прізвищем і датою народження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...