Т. в. о. голови Держлікслужби призначено Ісаєнка

До цього Ісаєнко був заступником голови Держлікслужби

фото из соцсетей

Тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками призначено Романа Ісаєнка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я на своїй сторінці у Facebook.

Роман Ісаєнко був призначений на цю посаду відповідним розпорядженням Кабінету міністрів від 19 вересня. До цього призначення Ісаєнко був заступником голови Держлікслужби - з серпня 2017 року.

Відзначається, що Ісаєнко виконуватиме обов'язки голови на час, поки усунено з посади колишнього керівника Служби Наталію Гудзь.

Нагадаємо, 19 вересня Кабінет міністрів відсторонив від виконання обов'язків голову Державної служби з лікарських засобів Наталію Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину й ініціював дисциплінарне провадження. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Відзначалося, що керівництво Держлікслужби відсторонили через необґрунтоване запровадження заборони на різні вакцини впродовж останнього року. У МОЗ зазначили, що Гудзь і Цілина виносили ці заборони "всупереч встановленому порядку застосування тимчасових заборон", не маючи "достатніх підстав і фактів".

Через дії керівництва Держлікслужби щоразу зупинявся процес імунізації українців, а публікація заборон служби у ЗМІ "призвела до дискредитації імунізації та збільшення загрози відмов громадян від вакцинації".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів