До 2025 року в Києві планують отримувати від туризму 2,6% ВРП, - КМДА

Сьогодні, 26 вересня, в Києві відбувається Інвестиційний форум

Фото з відкритих джерел

У Києві планують до 2025 року збільшити частку туризму ВРП (валовий регіональний продукт) міста мінімум до 2,6%. Про це розповів на брифінгу перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

"Згідно зі Стратегією розвитку міста Києва, туризм визначено одним із пріоритетів розвитку, мета – досягти не менше 2,6% від ВРП міста до 2025 року", – підкреслив Геннадій Пліс.

Він також зазначив, що поки економіка туризму становить незначну частку економіки Києва (станом за 2015 рік 0,5%, у 2016 році – 1,2%).

Новини за темою: Майже 700 тис. іноземних туристів відвідали Київ упродовж півроку

З метою презентації інвестиційної привабливості Києва в столиці сьогодні відбувається Інвестиційний форум.

Одним з найважливіших проектів, що реалізуються наразі в місті, є реновація Подолу, історичного центру міста. Також у цьому році планують презентувати інвестиційний проект з реконструкції столичного Гідропарку, який, зокрема, передбачає будівництво парку розваг, подібного до Діснейленду. І вже оголошено тендер на розроблення технічної документації на проведення робіт з реконструкції київського іподрому.

Крім того, у планах - створення веломаршруту Ірпінь – Київ, системи громадського велопрокату та перехоплюючих велосипедних пунктів, будівництво канатної дороги, облаштування екскурсійно-оглядової вежі, спортивно-рекреаційної та пляжних зон на Трухановому острові.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...