Турчинов повідомив про початок будівництва штаб-квартири зовнішньої розвідки європейського рівня

Секретар РНБО заклав символічну капсулу у фундамент нового розвідувального центру

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов повідомив про початок будівництва сучасного розвідувального центру європейського рівня. Про це йдеться у повідомлення прес-служби РНБО.

За словами Турчинова, незважаючи на складну економічну ситуацію, фінансування сектору безпеки й оборони щороку збільшується.

"Але будь-яка сучасна техніка і технології, будь-яка зброя не працює без професіоналів, які забезпечують реалізацію поставлених державою завдань. Саме від вашого професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму залежить майбутнє української розвідки і наш шлях до перемоги", - сказав він.

Секретар РНБО заклав символічну капсулу у фундамент нового розвідувального центру, а також оглянув будівництво об'єктів соціальної сфери, зокрема гуртожитків та будинків малосімейного типу для офіцерів розвідки, а також ознайомився з новітніми зразками озброєння та спецзасобів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив з 1 листопада почати забезпечувати солдат гуртожитками або компенсувати кошти за житло.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів