Турчинов анонсував масштабні військові навчання в Азовському морі

Росія також має намір провести навчання в Азовському морі найближчим часом

пресс-служба ГПСУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляє, що українські військові проведуть масштабні навчання в Азовському морі. Про це він сказав журналістам, передають "Українські новини".

"Українські військові теж проведуть серйозні навчання в Азовському морі", - сказав Турчинов, нагадавши про намір Росії провести навчання в Азовському морі найближчим часом.

За його словами, українські військові на даний момент підсилюють берегову охорону і нарощують авіаційну компоненту.

Як раніше повідомлялося, Україна має намір створити военно-морську базу в Азовському морі до кінця 2018 року.

Заступник начальника штабу командування ВМС Збройних сил України з питань євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко розповів, що військова база Військово-морських сил України в Азовському морі, яку планують створити до кінця 2018 року в Бердянську, буде мати серед пріоритетних напрямків нейтралізацію російської мінної загрози.

Нагадаємо, протягом останніх трьох місяців активність Росії в Азовському морі значно зросла. Росіяни не дозволяють торговим судам, які направляються в українські порти і виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командування ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування входження суден в українські порти в Азовському морі.

Міністерство інфраструктури України розробило комплекс заходів у відповідь на дії Росії. При цьому повідомлялося, що комплекс заходів включає в себе в тому числі обмеження пасажирського сполучення з Росією. Напередодні українські прикордонники заявили про чергові провокації Російської Федерації в Азовському морі.

Як зазначив президент України Петро Порошенко, Російська Федерація має намір окупувати Азовське море так само, як окупувала Кримський півострів. Київ цього не допустить.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів