Турбіни Siemens стали причиною нової аварії в Криму, - МінТОТ

Цього разу пошкодження зазнали виробничі цехи Таврійської ТЕС, розташованої недалеко від Сімферополя

МінВПО

Газові турбіни Siemens, що були ввезені на територію тимчасово окупованого Криму в обхід міжнародних санкцій, стали причиною нової аварії. Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій України.

Так, 3 листопада на даху головного корпусу Таврійської ТЕС було виявлено аварійну ділянку з ознаками пошкодження покрівлі внаслідок термічного впливу. Наслідки аварії на об'єкті зафіксовано за допомогою космічної фотозйомки.

За наявною в МінТОТ інформацією, на теплоелектростанції, де встановлено газові турбіни Siemens, проводилися пусконалагоджувальні роботи, внаслідок яких і могла статися аварія.

Новини за темою: У Криму випробували санкційну турбіну Siemens

Як відомо, Таврійська ТЕС має працювати на природному газі. Місце для будівництва обрано поряд із розподільною станцією "Сімферополь", що призначена для подачі електроенергії у напрямку південного берега Криму і Севастополя.

Під будівництво теплоелектростанції виділено 2 земельні ділянки загальною площею 61,6 га, а його замовником виступає Міністерство енергетики РФ. Саме будівництво Таврійської ТЕС здійснюється російською компанією, яка перебуває під українськими та міжнародними санкціями.

Раніше в МінТОТ повідомляли, що окупаційна адміністрація півострова Крим приховує факт аварії на Балаклавській ТЕС, через яку вкотре було відкладено запуск електростанції.

Новини за темою: Клімкін обговорив з главою Siemens розслідування поставок турбін до окупованого Криму

Нагадаємо, на початку липня 2017 року спалахнув скандал довкола поставок газових турбін німецького концерну Siemens в обхід санкцій Європейського Союзу до окупованого Криму. У німецькому концерні Siemens заявили, що щонайменше дві газотурбінні установки, які він поставив для проекту в Росії, було доставлено на територію окупованого Криму проти його волі.

Спочатку в РФ заперечували факт таких поставок, але згодом дочірня структура російської корпорації "Ростєх" "Тєхнопромекспорт", яка купила газові турбіни Siemens у спільному підприємстві німецької компанії та "Силових машин", підтвердила факт їх поставки до Криму після модернізації.

Через переміщення турбін до Криму Євросоюз запровадив санкції проти російських партнерів Siemens і заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова. А згодом під санкції США потрапили куратори поставок турбін Siemens.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів