Цукерберг вибачився перед конгресменами за витік даних користувачів Facebook

Сьогодні й завтра на нього чекають слухання в Конгресі США

Reuters

Мурк Цукерберг, засновник і генеральний директор соцмережі Facebook, у понеділок зустрівся з представниками Конгресу США, щоб вибачитися за витік особистих даних користувачів, повідомляє Reuters.

Цукерберг зустрівся з низкою політиків, як демократів, так і республіканців. На запитання журналістів він відповідати відмовився.

Новини за темою: Facebook запроваджує нові правила для запобігання втручанню у вибори

"Ми недостатньо широко оцінили нашу відповідальність, і це було великою помилкою... Це була моя помилка, і я шкодую", - вибачився Цукерберг у письмовому коментарі, який опублікував комітет з енергетики та торгівлі Палати представників Конгресу США.

Також він заявив, що Facebook занадто повільно "виявляв і реагував на втручання Росії", і зараз керівництво компанії бажає докласти всіх зусиль для того, щоб виправити ситуацію, що склалася.

Сьогодні, у вівторок 10 квітня, на Цукерберга чекає виступ на спільному засіданні комітетів торгівлі та юстиції, а в середу, 11 квітня, - на засіданні комітету з питань енергетики і торгівлі. Він має відповісти на запитання про те, як саме стався витік особистих даних 87 млн користувачів, а також про рекламу та інші публікації, які, на думку Вашингтона, розміщувалися на Facebook Росією з метою вплинути на вибори у США.

Новини за темою: Компанія Cambridge Analytica заперечує, що отримала дані 87 млн користувачів Facebook

У разі, якщо відповіді видадуться сенаторам незадовільними, Facebook може зазнати жорсткого законодавчого регулювання.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів