Цьогоріч пік захворювань на ГРВІ припаде на кінець грудня, - Рубан

Щоб мінімізувати наслідки циркуляції вірусів, треба ізолювати хворих при початкових симптомах, проводити профілактику і вакцинацію

"112 Украина"

Цьогоріч максимальна циркуляція збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій розпочнеться наприкінці грудня, і найпоширенішими є три штами. Про це повідомив глава ГУ Держспоживслужби в Києві Олег Рубан.

"Цього року циркулюватимуть 3 штами, як прогнозувала Всесвітня організація охорони здоров'я. Максимальна циркуляція збудників розпочнеться наприкінці грудня. Від жовтня циркулюють всі збудники гострих респіраторних вірусних інфекцій, і через погодні умови реалізується повітряно-крапельний шлях передачі в закритих приміщеннях. Необхідна ізоляція хворих при початкових симптомах, а також профілактика і вакцинація. Вакцина, за даними МОЗ, повинна бути в Україні наприкінці жовтня", - сказав Рубан.

Новини за темою: Для попередження захворювання грипом рекомендується вакцинація та дотримання правил гігієни, - МОЗ

Нагадаємо, в Україні в нинішньому сезоні циркулюватимуть три штами грипу: "Каліфорнія", "Гонконг", "Брісбен". Вакцини для профілактики грипу з'являться на ринку до кінця жовтня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів