Цього року школи випустили найменшу кількість школярів за історію України, - МОН

Крім того, за результатами вступних іспитів цього року зараховано більш як 2,1 тисячі випускників, і ще 45 – за результатами співбесіди. Загалом це близько 4,3% від загальної кількості випускників, яких зарахували на бюджет

Фото з відкритих джерел

Цього року в Україні зафіксовано найменшу кількість випускників шкіл в історії України. Про таке заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає “5 канал”.

За її словами, цього року 59,2% вступників у ВНЗ (а це майже 35 тисяч абітурієнтів) отримали рекомендації на бюджет за першим пріоритетом, а 16,4% (9,6 тисяч) – за другим пріоритетом.

Крім того, за результатами вступних іспитів цього року зараховано більш як 2,1 тисячі випускників, і ще 45 – за результатами співбесіди. Загалом це близько 4,3% від загальної кількості випускників, яких зарахували на бюджет.

Новини за темою: У 2018 році понад 2,2 тис. абітурієнтів скористалися пільгами при вступі до вишів на бакалаврат, - Гриневич

Як розповіла Лілія Гриневич, вступна кампанія для жителів окупованого Криму та Донбасу на сьогодні ще не завершена. З міркувань безпеки кількість вступників з окупованих територій нині не розголошується, йдеться у повідомленні.

В міністерстві поінформували, що на київські ВНЗ виділено 27,7% державного замовлення, для Харківської області — 12,5%, Львівської — 11,2%, Дніпропетровської — 6,2%, Одеської — 5,1%.

У МОН стверджують, що підвищення мінімального порогу до 150 балів для вступників на медичні спеціальності є позитивним кроком. Також мінімальний прохідний бал на спеціальність "Журналістика" у цьому році становив 186 балів (торік цей показник у середньому був на рівні 154 бали).

Новини за темою: В Україні 6 серпня спливає термін, коли вступники, рекомендовані "на бюджет", можуть подати свої документи до вишів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів