Трьом фігурантам "справи кримських диверсантів" на 2 місяці продовжили арешт

Затримані залишаться в СІЗО до 8 листопада

panthermedia/vostock-photo

Суд в анексованому Сімферополі на 2 місяці продовжив арешт трьом фігурантам "справи кримських диверсантів" Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову та Олексію Бессарабову. Про це повідомляє "Кримська правозахисна група".

"Севастопольцям Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову і Олексію Бессарабову, яких звинувачують у підготовці "диверсій" на території Криму, суд продовжив арешт ще на два місяці, до 8 листопада", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили, що 9 листопада затримали в анексованому Севастополі чергових "українських диверсантів", які нібито планували диверсійні акції на стратегічних об'єктах Криму.

У свою чергу спікер Міноборони Андрій Лисенко спростував цю інформацію, заявивши, що українських диверсантів в Криму немає, а ФСБ Російської Федерації в черговий раз вводить всіх в оману.

Серед затриманих українці: Олексій Бессарабов, Дмитро Штибліков, Володимир Дудка. Бессарабов і Штибліков - аналітики, колишні співробітники центру сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону "Номос", що закрився в 2014 році. Штибліков раніше був військовослужбовцем, але давно вийшов у відставку.

Пізніше ФСБ Росії оприлюднила відеодопит обвинувачених у підготовці диверсій в Криму Дмитра Штиблікова і Олексія Бессарабова, які дають свідчення.

В середині травня журналіст Антон Наумлюк повідомив, що фігурант "справи українських диверсантів" Дмитро Штибліков уклав досудову угоду зі слідством.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів