Транзитні перевезення між РФ і Україною зменшено вп'ятеро, - Кравцов

Голова "Укрзалізниці" зазначив, що наразі з Росії до України завозять переважно вугілля і будівельні матеріали

Євген Кравцов Униан

Транзитні перевезення між Росією та Україною з 2012 року було зменшено в понад 5 разів. Про це заявив в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов, передає "Новое время".

"Експортно-імпортні операції, які дозволено до/з Росії, зменшилися в кілька разів з початку військових дій. Якщо говорити про транзитні перевезення, то вони з 2012 року зменшилися в понад 5 разів", - сказав він, додавши, що з Росії завозять переважно вугілля, матеріали для будівництва.

При цьому голова "Укрзалізниці" зазначив, що втрата транзиту для ПАТ — це мінус, адже такі перевезення дають більше доходів, ніж внутрішні.

"Вартість транзитних перевезень переважно в 4 рази дорожча за внутрішні", - додав Кравцов.

Новини за темою: "Укрзалізниця" має враховувати інтереси бізнесів і стан економіки при ухваленні рішення про підвищення тарифів, – голова Кабміну

"На сьогодні ми маємо сполучення з Росією, але пасажиропотік зменшується з року в рік. Втрата транзиту, не тільки з Росії, а й із Середньої Азії, через обмеження з боку РФ і в інших напрямках є дуже істотним і серйозним економічним питанням для безперебійної роботи "Укрзалізниці". І ті кошти, які недоотримано з транзиту, необхідно отримати на внутрішньому ринку. Для цього треба більше підвищувати тарифи на внутрішньому ринку", - сказав він.

Раніше Володимир Омелян повідомив, що Міністерство інфраструктури України має намір припинити пасажирські залізничні перевезення до/з Росії, питання скасування вантажних перевезень поки не розглядають.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів