Тетяна Чорновол готова взяти на поруки директора Департаменту держзакупівель Міноборони Володимира Гулевича

Чорновол також додала, що вважає справу сфабрикованою, позаяк там фігурує нібито її заява

Тетяна Чорновіл в ефірі Hard Talk 31 грудня 2016 року "112 Украина"

Народний депутат від фракції "Народного фронту" Тетяна Чорновол заявила, що готова взяти на поруки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Володимира Гулевича. Про це вона повідомила в суді кореспонденту "112 Україна".

"Я буду брати на поруки Гулевича з тієї простої причини, що мені страшно від того, що відбувається", - сказала вона.

Чорновол також додала, що вважає справу сфабрикованою, позаяк там фігурує нібито її заява.

"Я чітко знаю, що ця справа є сфабрикованою, чітко знаю, що це справа замовна, і не тільки з тієї причини, яку я озвучила, а тому що її порушено нібито за моєю заявою. Тобто у документах справи чітко фігурує, що цю справу порушено за заявою народного депутата Тетяни Чорновіл. А я скажу, що ця заява не стосувалася закупівлі пального 2016 року, а стосувалася закупівлі форми "Варан" МО, де дійсно були порушення, був реальний склад злочину та завдано збитків. Але хтось приписав до цієї заяви закупівлю пального 2016 року. Я маю справу з чіткою фальсифікацією моєї заяви", - додала вона.

Раніше про готовність взяти на поруки Павловського заявив заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. Затримання чиновників Міноборони вже прокоментував президент, заявивши, що "нікому не дозволить красти в армії".

Нагадаємо, 11 жовтня НАБУ і САП заявили про викриття корупційної схеми за розтрату державних коштів у сумі понад 149 млн грн при закупівлі палива для Міністерства оборони України. Було затримано заступника міністра оборони України Ігоря Павловського і директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства Володимира Гулевича. Їм вже повідомлено про підозру. За даними слідства, на початку 2016 року комітет з конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю рідинного пального. За результатами торгів 26 квітня 2016 року комітет за 14 лотами затвердив до оплати пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні. 13 і 18 травня 2016 року між МОУ та переможцем конкурсних торгів було укладено 14 договорів на постачання пального для техніки спецпризначення на суму понад 1 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...