Термінової допомоги потребує 4-річний Максимко Лук’янюк із Рівненщини

Хлопчику необхідна трансплантація кісткового мозку, яку в Україні не роблять

Зі своїм страшним діагнозом – вроджений імунодефіцит, хлопчик живе вже рік. У листопаді 2017 Максимко потрапив до лікарні. Думали, що запалення легень. Два місяці лікування не давало жодних покращень. Ставало щораз гірше, розповідає мама Максима, Наталія. Дитина слабшала на очах.

У січні скерували в Київ. Там уже знайшли запалення мозку. У лікарні Максимка паралізувало. Він не міг ходити, говорити. Не міг посміхатися, перевертатися у ліжку. Лише кліпав оченятами. Висока температура не спадала. Лише через кілька місяців скерували до імунологів. У червні нарешті поставили остаточний діагноз.

Зараз мова та здатність говорити у Максимка поступово відновлюється. Кожного місяця йому крапають імуноглобуліни, аби підтримувати імунітет. Але хлопчику терміново потрібна трансплантація кісткового мозку від неродинного донора. Таку операцію в Україні не роблять. Лікарня у Вероні взялася рятувати маленького Максима, але для цього потрібно нереально багато грошей – 120 тисяч євро. Зараз батьки зібрали 36 тисяч, треба ще 84.

Кожна ваша гривня наблизить Максимка до шансу на життя.

Із таким діагнозом,каже мама Наталія, без операції діти не доживають навіть до 10 років.

Лук'янюк Наталія Миколаївна – 5168-7573-7264-2795

тел. 0684476691

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів