Теракт у Керчі: Ушкоджений корпус коледжу відремонтують у 2019 році

Перший етап відновлювальних робіт планують розпочати в листопаді

Ruptly TV

Політехнічний коледж у Керчі, в якому студент влаштував масовий розстріл і вибух, буде відремонтовано в 2019 році. Про це заявила міністр освіти Криму Наталія Гончарова, передає "ТАСС".

"Тут будуть два етапи. Перший - аварійно-відновлювальні роботи. Планується все до кінця року завершити. З наступного року буде капітальний ремонт абсолютно всього коледжу. Поки ми маємо кошти тільки на проектно-кошторисну документацію, до чого і приступили", - заявила вона.

Роботи в межах першого етапу відновлення будівлі можуть розпочати вже 17 листопада. Крім відновлення зруйнованих конструкцій планують також розширити навчальні площі.

"Міністр будівництва" окупованого півострова Сергій Кононов також повідомив, що вже розпочато виготовлення вікон для ушкодженого корпусу.

"Ми вже виготовляємо вікна, з 13 листопада у нас буде монтаж. Гадаю, до середини листопада вирішимо питання зі склінням. Потім уже можна буде говорити про відновлення вхідної групи", - заявив він і зазначив, що кошторис буде узгоджено вже найближчим часом.

Нагадаємо, 17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі сталися вибух і стрілянина. Як виявилося, напад влаштував один зі студентів Владислав Росляков, який потім укоротив собі віку.

Унаслідок нападу загинула 21 людина, постраждали близько 40. За фактом події було порушено кримінальну справу за статтею "Теракт", але пізніше її перекваліфікували на вбивство.

У Криму з 18 жовтня оголосили триденний траур, 19 жовтня в Керчі попрощалися із загиблими.

Українська прокуратура АР Крим також порушила кримінальну справу, попередня правова кваліфікація - теракт.

23 жовтня політехнічний коледж у Керчі відновив свою роботу. Заняття розпочали о 8:30, а сам навчальний процес буде відбуватися в іншому корпусі коледжу. Також повідомляється, що в будівлі планують зробити капітальний ремонт.

Джерело: ТАСС

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів