Таран буксира в Азовському морі: Українські кораблі продовжили перехід до порту Маріуполя

Раніше російський корабель протаранив український буксир

RT

Українські кораблі продовжують перехід в порт Маріуполя, незважаючи на протидію сил РФ. Про це повідомили в прес-службі Військово-морських сил України на сторінці в Facebook

"Корабельна група ВМС ЗС України продовжує перехід до порту Маріуполь, незважаючи на протидію РФ. Свобода судноплавства гарантована міжнародним законодавством. Дотримуючись норм міжнародного морського права, малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України "Бердянськ" і "Нікополь", рейдовий буксир "Яни Капу" продовжують виконання поставлених завдань в морі", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у ВМС ЗС України заявили, що прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти їх кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Зокрема, корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрну огорожу, втрачено рятувальний пліт.

При цьому в українському відомстві запевняють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

У той же час у ФСБ Росії заявили, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли до територіальних вод РФ і попрямували до Керченської протоки".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів