Такого потоку мігрантів не бачили навіть у 90-х: У ЗМІ розповіли про збільшення кількості заробітчан у Польщі

Як повідомляють журналісти, тільки за 2017 рік понад мільйон українців виїхали на заробітки до Польщі згідно з офіційною статистикою

Трудова міграція українців до Польщі досягла великих масштабів. Щодня україно-польський кордон перетинають тисячі українців. Значна частина з них – трудові мігранти. Жителі прикордонних містечок кажуть: таких потоків працівників не пам'ятають навіть в 1990-х. Про це повідомляє телеканал 1+1 у програмі "Сніданок з 1+1", пише 24.

Як повідомляють журналісти, тільки за 2017 рік понад мільйон українців виїхали на заробітки до Польщі згідно з офіційною статистикою. За словами місцевих жителів прикордонних містечок, в день кордон перетинають близько двох десятків автобусів із заробітчанами.

"Щоб знайти роботу українцям в Польщі, навіть не доводиться вставати з-за комп'ютера. Збирачі ягід, пакувальники на заводи, різноробочі на будівництво, робота для студентів, чоловіків, жінок, спеціальні пропозиції для сімейних пар. Хто не довіряє інтернету? Кращі пропозиції роботи обіцяють і менеджери в спеціально обладнаних офісах прямо на автовокзалах", – повідомляють журналісти.

Основна причина такої популярності українців в Польщі – разюча різниця в добробуті українців і поляків.

"Поляк за такі копійки не буде працювати", – кажуть в матеріалі журналістів українські заробітчани.

"Тому що спритні (українці – ред.), і тому дешеві. Тому що, якщо поляку на будівництві потрібно платити, скажімо, 20 злотих на годину, то українець працює за 11, 12 злотих", – розповідають журналісти.

При цьому в матеріалі також вказується, що близько 70% українців працюють в Польщі нелегально.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів