Мер Львова Андрій Садовий
Фото з відкритих джерел

У Львові ситуація з вивезенням сміття знову є критичною, заявив на брифінгу мер міста Андрій Садовий, передає "УНН".

Сьогодні у Львівській ОДА відбулася чергова комісія ТЕБ та НС щодо розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП "Збиранка". Після комісії львівський градоначальник розповів журналістам, що на сьогодні у Львові накопичено понад тисячу тонн сміття на більш ніж 250 майданчиках.

"На засіданні комісії я заявив про критичну ситуацію з вивезенням твердих побутових відходів у Львові. Зараз по Україні 50 машин з львівським сміттям арештовано. Тому місто не має можливості возити відходи до інших областей, окрім Львівської. Водночас на полігонах Львівської області розмістити все сміття з обласного центру неможливо", - відзначив він.

Новини за темою: У Дніпропетровській і Полтавській обл. затримали 18 вантажівок з львівським сміттям

Голова Львівської ОДА Олег Синютка своєю чергою відреагував на заяву Андрія Садового і запевнив, що область готова знову допомогти Львову із вивезенням сміття, але за умови, що міська влада офіційно звернеться по допомогу.

Нагадаємо, у Львівській обл. не можуть вирішити проблему утилізації сміття з кінця травня 2016 р. після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом і закриття її за рішенням суду. Тоді під час гасіння пожежі стався обвал сміття, внаслідок чого загинуло троє рятувальників та еколог. Періодично побутові відходи зі Львова знаходять у різних областях України, нерідко - віддалених від західної її частини. Нещодавно такий сміття виявили, зокрема, в Полтавській області, а сьогодні - у Кіровоградській.

Новини за темою: Гройсман попросив голову Львівської ОДА допомогти меру Львова знайти нову ділянку для сміттєпереробного комплексу