Сущенку загрожують 20 роками за ґратами у разі невизнання ним провини, — Фейгін

На думку адвоката, слідство "намагається заскочити в останній вагон", домігшись визнання провини

Роман Сущенко Укрінформ Facebook

Відомий російський адвокат Марк Фейгін заявив про те, що на його підзахисного, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенко, виявляється психологічний тиск з метою домогтися визнання ним своєї провини. Про це Фейгін заявив кореспонденту агентства в Москві.

Новини за темою: МЗС висловило протест у зв'язку з продовженням арешту журналісту Сущенку

"Коли я минулого тижня вийшов з Лефортово, моєму підзахисному сказали: "Роман Володимирович, вам потрібно добре подумати, чи ви "йдете" на 20 років чи почнете співпрацювати зі слідством? ". Що тут скажеш. Слідство закінчує свою роботу і намагається заскочити в останній вагон, домогтися визнання провини, щоб далі діяти за "схемою Шаройко". Але цього в нашій справі не буде", – сказав Фейгін.

Раніше повідомлялося, що Московський міський суд продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенко ще на два місяці – до 13 січня 2018 року. Засідання по справі, як і всі попередні, пройшло в закритому режимі. Українських журналістів та консула України пустили в зал засідання лише на оголошення вердикту.

Новини за темою: Фейгін: У Росії хочуть змусити Сущенка записати "зізнання у шпигунстві"

Сущенко затримали наприкінці вересня 2016 року в Москві, а в ФСБ звинуватили його в шпигунстві. За це йому загрожує 20 років ув'язнення. Зараз Роман і його адвокат знайомляться з матеріалами справи – це десять томів. За словами Марка Фейгіна, вже в січні може початися суд.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів