Супрун розповіла, як подолати "післявідпускний синдром"

Вона зазначила, що понад 75% усіх заяв про звільнення пишуться саме після відпустки

З відкритих джерел

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як позбутися "післявідпускного синдрому". Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. 

"Вам знайомий “післявідпустковий синдром”? Коли відпустка чи канікули вже завершилися, в повітрі відчувається осінь, а разом із нею передчуття напруженої та інтенсивної роботи, не всі сприймають це як — "нарешті, вже набрид цей відпочинок!" Багатьом хотілося б продовжити безтурботне життя. Тож момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим", - написала вона. 

Супрун зазначила, що, згідно з дослідженнями, понад 75% всіх заяв про звільнення пишеться саме після відпустки, при цьому понад 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку.

Зокрема, в. о. міністра радить правильно харчуватися, добре виспатися, знайти час на дистанціювання від джерел стресу, тобто бути наодинці або поспілкуватися з приємними людьми. 

Також Супрун радить не перейматися, якщо з робочими планами поки не виходить; якщо під час роботи ви переважно сидите, займіться чимось активним в інший час; по можливості не варто брати на себе відразу складні завдання, краще почати з простих справ. 

Також Уляна Супрун рекомендує робити перерви кожні 2-3 години на 10-15 хвилин, а також порадувати себе чимось після роботи або навчання. 

"Насамперед потрібно входити на роботу і навчання поступово, уникаючи різкого зміни темпу і наповненості життя", - підсумувала вона.

Новини за темою: Супрун розповіла, як уникнути навантаження на спину від шкільного рюкзака

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів