Супрун розповіла, чому варто заводити домашніх тварин

Супрун нагадала про термін "пет-терапія", яку застосовують у медицині та реабілітації для покращення психічного та фізичного здоров’я

З відкритих джерел

Домашні тварини позитивно впливають на здоров’я людей, заявив в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"Спілкування з тваринами буквально покращує настрій та робить нас щасливішими. Дослідники припускають, що це відбувається через зростання рівню гормонів окситоцину та нейромедіатора серотоніну, що разом забезпечують появу відчуття щастя. Крім того, у деяких дослідженнях було виявлено, що спілкування з тваринами має заспокійливий ефект, що сприяє зниженню артеріального тиску та зменшенню частоти серцебиття", – розповідає очільниця МОЗ.

Супрун нагадала про термін "пет-терапія", яку застосовують у медицині та реабілітації для покращення психічного та фізичного здоров’я.

Новини за темою: Супрун розвінчала міф про сприятливий вплив солодощів на роботу мозку

"Для дітей з аутизмом терапія з тваринами працює як своєрідний соціальний каталізатор. Наприклад, собаки допомагають справлятися з браком сенсорної та емоційної обізнаності та викликати реакцію у дітей з низьким сенсорним та емоційним рівнем збудження. Таким чином, діти схильні більше взаємодіяти та використовувати мову. Позитивно впливають на соціальну поведінку дітей і морські свинки", – підкреслила Супрун.

За її словами, тварини мають позитивний вплив на серце людини. На думку дослідників, власники собак і котів мають менший ризик появи серцево-судинних захворювань.

Новини за темою: Супрун розповіла, скільки має тривати денний сон

"У лікарнях використовують пет-терапію для пацієнтів, які проходять курси лікування та реабілітації, що пов’язані із сильним стресом. Наприклад, після пережитого стихійного лиха, аварії чи смерті близької людини. Взаємодію з тваринами застосовують навіть для військових, що страждають на ПТСР (посттравматичний стресовий розлад)", – зазначила Супрун.

Новини за темою: Уляна Супрун розповіла про шкоду від надмірного вживання цукру і дала декілька порад

Водночас вона зауважила, що для встановлення ефективності лікування симптомів такого розладу ще необхідні додаткові дослідження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів