Суд зобов’язав Генпрокуратуру розпочати розслідування проти Парубія за розпалення релігійної ворожнечі

Спікер парламенту Андрій Парубій Верховная Рада

Печерський районний суд Києва своїм рішенням зобов’язав уповноважених осіб Генеральної прокуратури України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм кримінального правопорушення та почати досудове розслідування. Про це повідомив народний депутат України від "Опозиційної платформи — За життя" Василь Німченко, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Як розповів народний депутат, "за фактом дискримінаційних, спрямованих на розпалювання міжрелігійної ворожнечі заяв А. Парубія, ми звернулися в Генеральну прокуратуру". Однак у прокуратурі, додав він, визнали, що у словах спікера немає складу злочину і відмовилися внести відомості про це кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Це притому, що заяви Парубія явно є умисними і спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті. Його дії свідчать про склад злочину, передбаченого частиною другою статті 161 Кримінального кодексу України ("Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями…")", — вважає народний обранець.

На переконання депутата, "брехливі, відверто провокаційні заяви Парубія про те, що вони (священики, – ред.) вбивали українців, не тільки є плодом хворої фантазії, вони ображають почуття мільйонів вірян УПЦ".

Тоді депутати звернулися до Печерського районного суду Києва.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів