Суд за позовом депутата Німченка проти голови Комітету ВР з питань свободи слова Сюмар відбудеться 30 травня

Предметом розгляду стануть дії голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, яка на засіданні комітету втручалася в роботу представників правоохоронних органів

Суд за позовом депутата Василя Німченка проти голови Комітету ВР з питань свободи слова Вікторії Сюмар відбудеться 30 травня. Про це повідомляє прес-служба громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір - Право народу“.

"Окружний адміністративний суд Києва 26 квітня 2018 року прийняв рішення відкрити загальне позовне провадження в адміністративній справі за позовом народного депутата України Василя Німченка. Предметом розгляду стануть протиправні дії голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, яка на засіданні комітету втручалася в роботу представників правоохоронних органів. Пізніше Сюмар зробила ряд публічних заяв, намагаючись виправдатися в очах громадськості", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє громадська організація "Сюмар заявила, що позов народного депутата Німченка з приводу втручання членів комітету в діяльність працівників правоохоронних органів щодо проведення досудового слідства щодо так званого побиття журналістів "Радіо Свобода" є "бажанням проросійських сил закрити рот і якось "покарати" усіх, хто у них асоціюється з Майданом і новими підходами до свободи слова і прав людини".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів