Суд ЄС розморозив частину активів Арбузова

Також суд зобов'язав Раду ЄС компенсувати Арбузову судові витрати

Європейський суд юстиції загальної юрисдикції скасував рішення Ради ЄС про замороження активів колишнього в. о. прем'єра України і колишнього голови Нацбанку Сергія Арбузова за період з 5 березня 2017 року по 5 березня 2018 року. Про це йдеться у відповідному рішенні, розміщеному на сайті судової інстанції.

"Рішення Ради (CFSP) 2017/381 від 3 березня 2017 року, що вносить зміни в рішення 2014/119/CFSP щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, організацій та органів у зв'язку з ситуацією в Україні, анулюється в тій частині, яка стосується збереження імені Сергія Арбузова в списку осіб, організацій та органів, до яких застосовуються ці обмежувальні заходи", - наголошується в документі.

Варто відзначити, що суд також зобов'язав Раду ЄС компенсувати Сергію Арбузову судові витрати в цій справі.

Зауважимо, зазначене судове рішення не скасовує чинного наразі рішення Ради ЄС про замороження активів Арбузова та інших колишніх українських чиновників на період з березня 2018 року по березень 2019 року. Воно має бути оскаржене в рамках окремого позову.

Нагадаємо, Арбузова оголошено в розшук у зв'язку з відкритим ГПУ щодо нього кримінальним провадженням. Екс-чиновника підозрюють у порушенні ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем") КК України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...