Суд ЄС розморозив частину активів Арбузова

Також суд зобов'язав Раду ЄС компенсувати Арбузову судові витрати

Сергій Арбузов Фото з відкритих джерел

Європейський суд юстиції загальної юрисдикції скасував рішення Ради ЄС про замороження активів колишнього в. о. прем'єра України і колишнього голови Нацбанку Сергія Арбузова за період з 5 березня 2017 року по 5 березня 2018 року. Про це йдеться у відповідному рішенні, розміщеному на сайті судової інстанції.

"Рішення Ради (CFSP) 2017/381 від 3 березня 2017 року, що вносить зміни в рішення 2014/119/CFSP щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, організацій та органів у зв'язку з ситуацією в Україні, анулюється в тій частині, яка стосується збереження імені Сергія Арбузова в списку осіб, організацій та органів, до яких застосовуються ці обмежувальні заходи", - наголошується в документі.

Варто відзначити, що суд також зобов'язав Раду ЄС компенсувати Сергію Арбузову судові витрати в цій справі.

Зауважимо, зазначене судове рішення не скасовує чинного наразі рішення Ради ЄС про замороження активів Арбузова та інших колишніх українських чиновників на період з березня 2018 року по березень 2019 року. Воно має бути оскаржене в рамках окремого позову.

Нагадаємо, Арбузова оголошено в розшук у зв'язку з відкритим ГПУ щодо нього кримінальним провадженням. Екс-чиновника підозрюють у порушенні ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем") КК України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів