Нагадаємо, Генеральна прокуратура України (ГПУ) буде проводити заочне розслідування в відношенні екс-міністра оборони Михайла Єжеля у зв'язку з його неявкою на допит.

Єжеля викликали на 10:00 5 вересня 2016 в Головну військову прокуратуру для допиту. Однак він в прокуратуру не прийшов, а в електронному повідомленні заявив, що з'являтися до слідчого не буде, оскільки, на його думку, це недоцільно.

Нагадаємо, екс-міністр оборони підозрюється в тому, що, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб протягом 2011-2012 років видав чотири окремі доручення, за яким оплата комунальних послуг, спожитих суб'єктами господарювання, була здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації (суб'єкти підприємницької діяльності були задіяні в наданні послуги з харчування особового складу Збройних сил України). Зазначеними діями завдано матеріальної шкоди державі на загальну суму близько 43 млн грн, чим заподіяно тяжкі наслідки.

Єжель з березня 2010 р. по лютий 2012 р. був міністром оборони України. Після Єжель обіймав посаду радника президента України, а в 2013 р. був призначений послом України в Білорусі. У травні 2015 року президент України Петро Порошенко звільнив Єжеля з посади посла в Білорусі.