Суд визначив порядок розгляду доказів у справі обвинуваченого у катастрофі Іл-76 генерала Назарова

Прокуратура вимагає стягнути з Назарова 28 млн гривень збитків

Униан

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області в ході сьогоднішнього засідання визначив порядок дослідження доказів у справі генерал-майора ЗСУ Віктора Назарова. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В ході суду будуть допитані потерпілі, потім свідки сторони звинувачення та захисту, останнім буде допитаний сам генерал.

"По справі проходить 68 потерпілих. Тільки їх допит триватиме місяць-два", - заявив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

Адвокат повідомив, що близько 40 потерпілих подали позови про відшкодування моральної шкоди.

"Кожен позов по 500 тис. грн. Це позови до Міноборони, СБУ, Держказначейства і генерала Назарова",- сказав Погосян.

Також він підтвердив, що військова прокуратура подала позов про відшкодування генерал-майором принесеного збитку у розмірі 28 млн грн.

Нагадаємо, 14 червня 2014 р. бойовики в Луганську збили літак Іл-76, який заходив на посадку. В результаті трагедії загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Прокуратура розцінила дії бойовиків як теракт.

Новини за темою: Назаров не визнає своєї провини у катастрофі ІЛ-76 під Луганськом і заявляє, що можна звинуватити будь-якого генерала АТО, - адвокат

25 листопада Печерський районний суд заарештував генерала Віктора Назарова за підозрою в причетності до краху літака Іл-76 і призначив заставу в сумі 365 тис. грн. Прокуратура стверджує, що генерал не прийняв до уваги інформацію СБУ про загрозу збиття літака і дозволив проведення спецоперації з доставки роти військових у луганський аеропорт. Сам Назаров заперечував звинувачення. Він вніс заставу і вийшов з-під варти.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів