Суд відновив Антонюка на посаді голови Державіаслужби

Йому виплатять середню заробітну плату за час вимушеної відсутності на робочому місці у розмірі 269,1 тис. гривень

Фото з відкритих джерел

Окружний адміністративний суд Києва відновив Дениса Антонюка на посаді голови Державної авіаційної служби з 4 вересня 2015 року. Про це агентству "Інтерфакс Україна" повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Так, вже є рішення суду. Але оскільки в цій ситуації держава представляє Кабінет міністрів, а не Міністерство інфраструктури, ми не можемо це коментувати", - заявив він.

Суд зобов'язав Державіаслужбу виплатити Антонюку середню заробітну плату за час вимушеної відсутності на робочому місці у розмірі 269,1 тис. грн. Рішення суду набуде чинності після закінчення терміну подачі апеляції, а саме - через 30 днів після його прийняття (1 жовтня 2018 року).

Як повідомлялося, в червні Київський апеляційний суд відмовив Державіаслужбі у визнанні незаконної перевірки, за результатами якої Антонюку інкримінували лобіювання інтересів авіакомпанії МАУ.

У травні 2016 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позову Антонюка, в якому він просив визнати протиправним його звільнення та поновити його на посаді.

Кабінет міністрів 4 вересня 2015 року звільнив Антонюка з посади голови Державіаслужби. Антонюк обіймав посаду голови Державіаслужби з 12 березня 2014 року. До цього він обіймав посаду директора з розвитку маршрутної мережі авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів