Львівський суд відмовився повернути Монумент слави радянських Збройних сил на баланс міста

Сторона позивача стверджує: громадськість Львова проти демонтажу монумента і готова реставрувати і доглядати його власним коштом

Львівський апеляційний адміністративний суд відмовився повернути Монумент слави радянських Збройних сил на баланс міста, з 1992 року пам'ятка фактично не належить нікому, відповідно - за ним ніхто не доглядає і монумент руйнується, повідомляє "112 Україна".

Місцеві активісти, які виступають за збереження та реставрацію об'єкта, подали позов до львівського апеляційного адміністративного суду із метою скасувати рішення 92-го року та поставити монумент на баланс.

"В судах в наших позивних заявах було відмовлено. Сьогодні слухається апеляція, надіюсь, що ми все ж таки повернем нашу справу в суди першої інстанції і будемо добиватися того, щоб Монумент Слави поставили на баланс", - розказує представник партії "За життя" Інна Іваночко.

Сторона позивача стверджує: громадськість Львова проти демонтажу монумента і готова реставрувати і доглядати його власним коштом.

"В мене зібрано дуже багато докумнетів, підтверджуючих, що все ж таки потрібно повертати на баланс, є певні громадські обєднання, які готові взяти на баланс цей монумент, тому потрібно повертати громадянам України, які по конституції України є власниками цього монументу", - додає вона.

Нагадаємо, ще одна гучна справа по Монументу Слави слухається в Львівському окружному адміністративному суді, де вирішується, чи підпадає об'єкт під закон про декомунізацію і чи будуть його зносити.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів