Суд відмовив Саакашвілі у проханні визнати незаконним його повернення до Польщі

Рішення ДМС щодо реадмісії політика до країни попереднього перебування визнали законним

Украинское фото

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив екс-президенту Грузії Михеїлу Саакашвілі у задоволенні позову, в якому політик просив визнати незаконною його реадмісію до Польщі. Про це повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду Києва.

"Суд ухвалив рішення – відмовити Михеїлу Саакашвілі у задоволенні позовних вимог. Окружним адміністративним судом міста Києва з наданих сторонами документів встановлено, що реадмісія Саакашвілі як особи, що незаконно перебуває на території України, здійснювалася за стандартною процедурою, ініційованою ДМС на підставі Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію і ратифікованою відповідним законом України. Водночас судом встановлено, що за результатами розгляду відповідного запиту польська сторона надала згоду на реадмісію Саакашвілі, про що повідомила ДМС листом, копія якого наявна в матеріалах адміністративної справи", - йдеться у повідомленні суду.

Новини за темою: Саакашвілі - особа, яка не потребує додаткового захисту: Касаційний суд не задовольнив скаргу адвокатів

У суді додали, що Саакашвілі здійснив незаконний перетин державного кордону України 10 вересня 2017 року.

Як повідомлялося, 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив політику в позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем. 6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва не задовольнив скаргу Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Новини за темою: Суд продовжив арешт соратника Саакашвілі Дангадзе до 27 травня

Нагадаємо, що 12 лютого, Міхеїла Саакашвілі повернули до Польщі, звідки він незаконно прибув до України. Польська сторона прийняла Саакашвілі за реадмісією

Після цього Саакашвілі попросив суд визнати незаконним рішення ДМС про його реадмісію до Республіки Польща, визнати незаконними дії ДМС та ДПСУ з реадмісії, а також позивач просив суд зобов'язати ДМС скасувати рішення.

Наразі Саакашвілі мешкає в Амстердамі.

Новини за темою: У Генпрокуратурі підтвердили призупинення розслідування у справі Саакашвілі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів