Микола Мартиненко
Фото з відкритих джерел

Солом'янський районний суд Києва відхилив відвід судді Олександру Бобровнику при обранні запобіжного заходу колишньому депутату Верховної Ради Миколі Мартиненку. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив кореспондент.

"Результат перерви за клопотанням про відвід судді Бобровника. Зайшла суддя Ада Петренко, яка розглядала цей відвід, і сказала, що відвід не задовольнили", - зазначив кореспондент.

Таким чином, далі обирати запобіжний захід екс-депутату Мартиненку буде суддя Бобровник. "Тут досі триває перерва. Ми очікуємо суддю Бобровника, який знову має прийти і розглядати цю справу", - додав кореспондент.

Раніше повідомлялося, що на суді у справі колишнього нардепа Миколи Мартиненка адвокати підозрюваного заявили слідчому судді Солом'янського суду Києва Олександру Бобровнику відвід, у засіданні було оголошено перерву.

Відзначимо, засідання суду щодо обрання запобіжного заходу екс-нардепу Мартиненку почалося із затримкою майже в 4 години.

Нагадаємо, екс-депутату вчора, 20 квітня, вручили повідомлення про підозру. Його підозрюють у розтраті коштів ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат". Представник НАБУ Оксана Митницька на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", розповіла, що мова йде про схему закупівлі уранового концентрату за завищеними цінами. "Як встановило слідство, закупівля здійснювалася через компанію-посередника, підконтрольну колишньому народному депутату. В результаті цієї схеми державному підприємству було завдано збитків на суму понад 17 млн дол. Мова йде про ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації) і ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)", - уточнила вона.