Суд скасував підозру Мазуру у погромі табору ромів

Прокуратура подала апеляцію на рішення

Сергій Мазур Сергій Мазур Facebook

Суд скасував підозру у погромі табору ромів на Лисій горі в Києві, пред'явлену коордиратору організації націоналістів С14 Сергію Мазуру. Про це повідомив його адвокат Віктор Мороз, передає "Українська правда".

"Суд 30 жовтня задовольнив наше клопотання. Повідомлення про підозру Мазуру скасовано", - заявив він.

Прокуратура Києва уточнює, що рішення вже подано апеляцію, яка буде розглянута судом 11 листопада. Разом з тим зазначається, що рішення стосується не суті підозри, а процедури її вручення - суд постановив, що під час здійснення повідомлення про підозру були допущені порушення.

"Зараз в апеляційному суді будемо наполягати, що підозра було вручено з дотриманням чинного законодавства", - підкреслила прес-секретар прокуратури Надія Максимець.

Мороз заявив, що в разі нових підозр буде оскаржувати їх.

Нагадаємо, у квітні на столичній Лисій горі націоналісти розібрали і спалили табір ромів. В організації заявили, що покинути парк ромів попросили у п'ятницю, 20 квітня. Частина людей націоналістів послухала, інша - покинула табір перед так званим "рейдом".

Поліція повідомила Мазуру про підозру у погромі поселення ромів на Лисій горі у Києві 10 липня. Суд призначив Мазуру запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці у липні. Його хотів взяти на поруки народний депутат Ігор Луценко, але суд не дозволив. У серпні запобіжний захід у вигляді цілодобового арешту замінили на нічний домашній арешт.

Джерело: Украинская правда

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів