Суд планує завершити розгляд справи Януковича до серпня

Судові дебати пройдуть 30 і 31 липня

Фото з відкритих джерел

Оболонський районний суд Києва має намір завершити розгляд справи колишнього президента України Віктора Януковича, звинуваченого в державній зраді, до 1 серпня. Про це на сьогоднішньому засіданні суду повідомив головуючий у колегії суддя Владислав Дев'ятко.

"Суд визначає остаточну дату дебатів - 30 і 31 липня 2018 року. Резервна дата - 1 серпня", - зазначив він.

Варто відзначити, що це рішення викликало протест з боку захисту. Адвокат екс-президента Віталій Сердюк став вимагати від суду дати захисту не менше 5 місяців для підготовки до дебатів і зазначив, що цей термін ще треба буде узгодити з Януковичем. Але головуючий у колегії суддя послався на завантаженість Оболонського суду і підкреслив, що у разі відмови адвокатів брати участь у дебатах, екс-президента буде виділено держзахист.

Розгляд справи суд має намір відновити 8 червня. Очікується, що в цей день продовжитися допит свідків захисту, зокрема свої свідчення дадуть колишні охоронці Януковича.

Сьогодні ж за допомогою відеозв'язку був допитаний свідок захисту з окупованого Криму, колишній старший офіцер Військово-морських сил, капітан 1-го рангу Андрій Рапопорт. Допит тривав близько години.

Свідок стверджує, що під час захоплення півострова Міністерство оборони України не давало команд здійснювати озброєний відсіч російським військовим.

Нагадаємо, колишнього президента України Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 ("Пособництво в умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України") і ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 ("Пособництво у веденні агресивної війни") Кримінального кодексу України. Розгляд його справи триває з минулого року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів