Суд підтвердив законність конфіскації судна Sky Moon і предмета контрабанди в дохід держави

Судно було затримано 30 листопада 2016 року поблизу порту Рені

Sky Moon rbc.ua

В Одесі суд залишив без змін постанову суду першої інстанції, якою громадянина Сирії, капітана судна Sky Moon визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, і накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації в дохід держави предмету контрабанди - понад 3 тис. т технічної соди вартістю майже 18,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Крім того, в дохід держави конфісковано і зараховано саме судно Sky Moon (прапор - Танзанія), яке використовувалося для контрабанди.

Нагадаємо, зазначене судно було затримано 30 листопада 2016 року поблизу порту Рені Державною прикордонною службою України та Державною фіскальною службою в рамках спільної операції з військовою прокуратурою Південного регіону України.

Зазначимо, що в березні 2017 року за ініціативою військової прокуратури Південного регіону України до Малиновського районного суд Одеси було направлено адміністративний протокол, складений Одеською митницею про порушення митних правил щодо капітана судна Sky Moon.

Також відомо, що сімох членів команди судна Sky Moon притягнули до відповідальності за ст. 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На кожного з них було накладено штраф - 1700 грн.

Новини за темою: Контрабанда, виявлена на ПП "Лужники", однозначно потрапила до України за сприяння митників, - Москаль

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів