Суд може винести рішення у справі Кернеса найближчим часом

Фото з відкритих джерел

Рішення у справі Геннадія Кернеса і його охоронців, яка розглядається в Київському суді міста Полтави, може бути винесено найближчим часом. Про це 10 липня заявив харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи результати сьогоднішнього судового засідання.

Він зазначив, що у зв'язку з систематичною неявкою до суду сторони обвинувачення суддя пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення у його справі та його охоронців.

"Сім засідань поспіль сторона обвинувачення не з'являлася до суду. Не з'явилися й сьогодні. Без них суддя порахував проведення дебатів безглуздим. Впевнений, що прокурори і псевдопотерпілі не з'являлися в суд і не хотіли дебатів тільки з однієї причини: вони знають, з чийого і якого саме пальця висмоктані всі звинувачення на мою адресу та адресу моїх охоронців. Тому чекаємо вже остаточного рішення, яке поставить крапку в цій сфабрикованій справі, що тягнеться більше чотирьох років. Сподіваюся, що рішення буде озвучено найближчим часом. І заявляю ще раз: я ні в чому не винен. І поведінка сторони обвинувачення це підтверджує", - повідомив Геннадій Кернес.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів