Суд Лондона в п'ятницю винесе ухвалу за позовом "ПриватБанку" проти Коломойського і Боголюбова

Засідання призначено на 10:30 за лондонським часом

Ігор Коломойський Фото з відкритих джерел

Високий суд Лондона 2 березня винесе ухвалу за позовом "ПриватБанку" (Київ) проти його колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також пов'язаних з ними компаній, повідомляється в порядку засідань суду.

Засідання призначено на 10:30 за лондонським часом (12:30 за Києвом).

Нагадаємо, 19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників "ПриватБанку" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова у зв'язку з позовом ПАТ КБ "ПриватБанк" проти своїх колишніх власників. 25 січня суд продовжив арешт усіх активів.

Згідно з інформацією, таке рішення було схвалено на підставі наданих доказів, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд дол. незаконним шляхом. Зазначено, що кошти було переведено на компанії, які їм таємно належали або були під їхнім контролем. Тепер "ПриватБанк" має намір повернути цю суму разом з відсотками – загалом близько 2,5 млрд дол.

Своєю чергою, Ігор Коломойський у відповідь на звинувачення фінансової установи заявляв, що зазначені гроші з банку не виходили і що їх було видано в межах реструктуризації кредитного портфеля компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників.

Сам Ігор Коломойський заявляв, що рішення Високого суду Англії щодо арешту його активів і активів його компаньйона Геннадія Боголюбова є тимчасовим і діятиме лише до моменту закінчення суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів