Студентка, яка заявляла про погрози з боку співробітника Нацполіції Варченка, вибачилась перед ним і його родиною

Студентка вказала, що хотіла захистити себе, але завдала шкоду іншим людям

Студентка Наталія Бурейко, яка заявляла про погрози з боку співробітника Нацполіції Варченка, вибачилась перед ним і його родиною. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, пише "Уніан".

"Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій", – написала студентка.
 
Студентка вказала, що хотіла захистити себе, але завдала шкоди іншим людям. Бурейко зазначила, що не мала на те морального права, що в неї не було підстав вважати, що їй погрожував саме Варченко.
 
"Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", – зазначається у пості.
 
Дівчина також принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї.
 
"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційній кампанії", – додала Бурейко. Вона попросила журналістів не турбувати її, її родину та родину поліцейського Варченка, зазначивши, що подальших коментарів не буде. 
 
Попередні пости, в яких дівчина розповідала про домагання та погрози, наразі зникли з профілю.
 
Нагадаємо, що 7 листопада в акаунті Facebook Наталії Бурейко з’явився пост зі звинуваченнями в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка у сексуальних домаганнях після знайомства через додаток Tinder. Чоловік нібито наполягав на інтимних стосунках, а після відмови почав погрожувати фізичною розправою. Варченко запевнив, що не має відношення до погроз на адресу Бурейко.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів