Стратегічна програма розвитку "Укрспирту" виявилася під загрозою після арешту рахунків підприємства

На підприємстві побоюються банкрутства

Стратегічна програма розвитку "Укрспирту" опинилася під загрозою після арешту рахунків підприємства, повідомляє "112 Україна".

Співробітники "Укрспирту" розповідають, що вперше за останні роки в роботі підприємства почалися позитивні зміни – модернізація, збільшення доходів і відсутність боргів.

"24 травня 2018 виконавцем відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України винесено постанову про арешт коштів ДП "Укрспирт". Державна фіскальна служба України приймає усі можливі заходи для стягнення коштів, навіть ціною блокування господарської діяльності високотехнологічного підприємства", - розповів голова профспілки працівників "Укрспирту" Віталій Сосницький.

На підприємстві впевнені, що арешт майна, блокування рахунків, стягнення штрафних санкцій та обшуки – прямий шлях до банкрутства підприємства.

При цьому у профспілці побоюються, що вже існує "сценарій" подальшого розвитку подій навколо "Укрспирту".

На підприємстві зазначають: необґрунтовані дії з боку Державної фіскальної служби можуть понести значні втрати в спиртовій галузі в цілому. "Укрспирт" просить вищі органи влади втрутитися у ситуацію та сприяти відновленню штатного режиму роботи підприємства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів