Глава ДержНС України Микола Чечоткін
Киеввласть

Столичні рятувальники під час проведення пісенного конкурсу "Євробачення" будуть працювати в посиленому режимі. Про це повідомив голова ДержНС Микола Чечоткін, передає прес-служба відомства.

"Столичних рятувальників переведуть на посилений режим несення служби. До чергування на об'єктах проведення Євробачення щодня від ДержНС буде залучено понад 120 осіб особового складу та 17 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. Крім того, створено резерв сил та засобів Київського гарнізону загальною чисельністю понад 470 осіб і 160 од. техніки. Також у місцях проведення масових заходів будуть виставлятися пожежні пости і піші патрулі. Буде організовано цілодобову роботу оперативних груп, які здійснюватимуть моніторинг техногенної та пожежної обстановки. На річці Дніпро додатково передбачається чергування водолазно-рятувального відділення. У цілодобовому режимі на аеродромі "Київ" будуть знаходитися літак АН-26 і вертоліт "Єврокоптер". Для комунікації з іноземними громадянами завершується курс з вивчення англійської мови для 32 диспетчерів Служби порятунку", - розповів Чечоткін.

Новини за темою: Нова партія квитків на Євробачення надійде в продаж 10 квітня

Нагадаємо, що, за попередніми підрахунками, в місті Києві заплановано залучити 3 тис. військовослужбовців Національної гвардії України з необхідним екіпіруванням.

Як повідомлялося, київська поліція для забезпечення безпеки на Євробаченні задіює службових собак.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О.Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.

Новини за темою: В аеропорту "Бориспіль" поліція провела командно-штабні навчання перед Євробаченням, - Крищенко