Статків Ахметова вистачить на 36 днів функціонування України, - Bloomberg

На кінець 2017 року його капітал склав 4,7 млрд доларів

112.ua

Статків Ріната Ахметова вистачить на 36 днів функціонування всієї країни. Такі підрахунки зробили експерти видання Bloomberg.

Дослідження показало, що чистий прибуток Ахметова станом на кінець грудня склав 4,7 млрд доларів, яких вистачить на 36 днів функціонування України.

Так, експерти видання проаналізували 49 країн з метою з'ясувати, скільки днів міг би функціонувати уряд, якби за це заплатила найбагатша людина країни. За коефіцієнт було взято чистий прибуток олігархів з щоденною вартістю управління державою.

З'ясувалося, що найдорожчими країнами є Японія, Польща, США і Китай, де Джек Ма, 16-та найбагатша людина в світі з 47,8 млрд доларів США, може врятувати комуністичну партію протягом чотирьох днів. Джефф Безос не буде набагато краще, навіть з 99 мільярдами доларів.

Найдовше олігархи можуть спонсорувати Кіпр (441 день), Грузію (430), Гонконг (191), Малайзію (95), Нігерію (94) і Чилі (90).

Дослідження видання Bloomberg Bloomberg

Дослідження видання Bloomberg Bloomberg

Рінат Ахметов - український бізнесмен, найбагатша людина України, президент футбольного клубу "Шахтар", власник компанії System Capital Management, засновник благодійного фонду "Розвиток України".

Новини за темою: Ахметов суттєво піднявся в рейтингу мільярдерів від Bloomberg й опинився на 393 місці

Новини за темою: Суд заморозив активи Ахметова в Нідерландах

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів