Стан Сенцова погіршується, але він відмовляється їхати до лікарні

Адвокат зазначив, що в Сенцова погано з серцем і його двічі намагалися вмовити поїхати до лікарні

Олег Сенцов Радіо Свобода

Український політв'язень Олег Сенцов перебуває у поганому стані, проте відмовляється від госпіталізації. Про це повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова, передає "Громадське".

Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину.

Адвокат зазначив, що в Олега погано з серцем і його двічі намагалися вмовити поїхати до лікарні. Йому також стало зле через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього нині погана стерпність до спеки. Олег відчуває слабкість в усьому тілі.

Новини за темою: У Сімферополі під муралом з Путіним з'явилося графіті з Сенцовим і Кольченком

На питання про те, чи є можливість, що Сенцов припинить голодування, адвокат відповів, що припиняти голодування політв'язень не планує.

Сенцов також зазначає, що проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскільки "завідувач реанімаційного відділення агресивно до нього ставиться і, ймовірніше за все, може лише нашкодити йому".

Новини за темою: У Москві одночасно відбулися дві акції на підтримку Сенцова

Він також проти переведення його у лікарню деінде, "оскільки просто не витримає етапування і може померти".

Як повідомлялося, Сенцов і Кольченко були затримані російськими правоохоронними органами у Криму в травні 2014 року. В серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років, а Кольченка – до 10 років колонії. Їх звинувачують у терористичній діяльності.

Новини за темою: Олега Сенцова відвідав священик із храму в Лабитнангі

14 травня цього року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях. Сьогодні, 7 серпня, триває 86-й день його голодування.

Новини за темою: Москалькова заявила, що спілкувалася із Сенцовим, і опублікувала фото відеоконференції з ним

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів