США висунули п'ятьом громадянам РФ звинувачення в обході санкцій проти Сирії

П'ять громадян РФ і троє громадян Сирії звинувачені у змові щодо відмивання коштів підсанкційної компанії

Фото з відкритих джерел

Суд Вашингтона звинуватив п'ятьох громадян Росії і трьох громадян Сирії у відмиванні коштів для російської компанії, що перебуває під американськими санкціями. Про це повідомило Міністерство юстиції США у вівторок, 12 червня.

Як повідомляється, велике журі суду округу Колумбія офіційно звинуватило росіян і сирійців у змові, метою якої був обхід санкцій США і постачання авіаційного палива і грошових коштів до Сирії.

Новини за темою: Євросоюз продовжив пакет санкцій проти уряду Сирії

Зокрема, у змові були звинувачені співробітники компанії "Совфрахт" Іван Окороков, Ілля Логінов, Карен Степанян, Олексій Конков і Людмила Шмелькова, а також представник "Совфрахта" в Сирії Ясер Насер і два паливні інспектори порту Баянис (Сирія) Фарід Бітар і Габріель Бітар.

Усім фігурантам справи в разі доведення їхньої провини загрожують штрафи, конфіскація майна та багаторічні терміни позбавлення волі.

Новини за темою: Трамп продовжив на рік санкції проти Сирії

На цей момент не повідомляється місцезнаходження обвинувачених і терміни, в які вони будуть притягнуті до відповідальності.

Відомство підкреслило, що головна мета санкцій - не допустити отримання Дамаском зброї масового ураження і перешкодити державній підтримці тероризму в Сирії.

Новини за темою: Канада ввела нові санкції проти Сирії

Джерело: Міністерство юстиції США

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів