США: Росія перешкоджає розширенню місії ОБСЄ на кордоні з Україною

Місія ОБСЄ охоплює лише два контрольно-пропускних пункти, на які припадає всього кілька сотень метрів

xn--j1aidcn.org

Офіційний Вашингтон висловив невдоволення у зв'язку з черговим блокуванням російською делегацією в ОБСЄ рішення про розширення наглядової місії на російсько-українському кордоні, передає "Укрінформ".

"Сполучені Штати з глибоким жалем відзначають, що Російська Федерація продовжує блокувати рішення про географічне розширення Місії спостерігачів попри чітку, потужну і постійну підтримку з боку інших держав-учасників", - заявив постійний представник США при ОБСЄ посол Даніель Байєр.

Він підкреслив, що ОБСЄ знову змушена "прийняти неадекватно обмежений діапазон місії, охоплює лише два контрольно-пропускних пункти, на які припадає всього кілька сотень метрів з 2300-кілометрового кордону".

При цьому Байєр назвав дії РФ "недоцільними". Він констатував, що тепер місія "буде позбавлена можливості визначити, наскільки Росія залучена або сприяє незаконному потоку зброї, фінансів і особового складу в підтримку бойовиков на сході України".

Раніше генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр заявив про плани розширення Спеціальної моніторингової місії в Україні.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів