Справа Скрипаля: РосЗМІ назвали ім'я ймовірного третього підозрюваного

Він покинув Лондон в день замаху на одному літаку з Мішкіним та Чепігою

З відкритих джерел

Великобританія може оголосити третім підозрюваним у причетності до отруєння колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії 45-річного Сергія Федотова. Про це повідомляє російське видання "Фонтанка".

За інформацією видання, в січні-лютому 2014 року Федотов їздив до Чехії одночасно з двома іншими підозрюваними в отруєнні. Крім того, він тричі відвідував Лондон — в березні 2016 року, березні 2017-го та березні 2018-го.

Остання поїздка "третього підозрюваного" до Лондона відбулася 2 березня, як і Анатолія Чепіги та Олександра Мишкіна, але іншим рейсом. Видання пише, що Федотов покинув Лондон в день замаху на Скрипалів на одному літаку з двома іншими підозрюваними.

Нагадаємо, що раніше видання Telegraph писало про те, що в "справі Скрипаля" є третій підозрюваний, проте ця інформація не отримала офіційного підтвердження.

Новини за темою: Справа Скрипаля: Підозрювані Чепіга і Мішкін брали участь у захопленні держустанов України, - Bellingcat

Раніше британська поліція назвала імена головних підозрюваних у вчиненні замаху в Солсбері на колишнього полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Це Олександр Петров і Руслан Боширов – росіяни, за словами прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей, чинні офіцери військової розвідки РФ.

Росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов дали інтерв'ю телеканалу RT, в якому заявили, що займаються підприємництвом, а не працюють в ГРУ, і до Солсбері прилетіли відірватися і подивитися на Солсберійський собор зі шпилем у 123 м. Петров і Боширов заявили, що дійсно були 4 березня в Солсбері - у день, коли отруїли Скрипалів. 

Пізніше The Insider і Bellingcat з'ясували, що Руслан Боширов насправді виявився полковником ГРУ Анатолієм Чепігою. Guildhall з посиланням на власні джерела в Державній прикордонній службі України повідомляв, що підрозділ полковника спецназу ГРУ РФ Анатолія Чепіги під час Революції гідності міг бути в Києві та брати активну участь в ескалації подій на Майдані. 

У той же час підозрюваний в отруєнні екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля Олександр Петров насправді виявився військовим лікарем ГРУ РФ Олександром Мішкіним

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів