Спецслужби РФ намагаються здійснити теракти на території власної держави, щоб звинуватити в цьому Київ, - СБУ

СБУ заперечує діяльність українських ДРГ на непідконтрольних територіях

"ТАСС"

Спецслужби Російської Федерації намагаються здійснити теракти на території власної держави, щоб звинуватити в цьому українську владу. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зокрема зазначається, що представники самопроголошеної "Луганської народної республіки" опублікували запис, де полонені українські військовослужбовці, майор Сергій Іванчук і сержант Іван Дєєв, заявляють про диверсійну діяльність українських військовиків і правоохоронців на непідконтрольних територіях на Донбасі.

"Вони на камеру заявили, що українські правоохоронні органи та військовики здійснюють диверсійну діяльність на тимчасово окупованих територіях. Служба безпеки України офіційно заперечує ці звинувачення", - підкреслюється в повідомленні.

За інформацією відомства, зазначені військовослужбовці були в складі групи військовослужбовців, які зникли 11 лютого, і слід звернути увагу на те, що під час перегляду відео можна помітити сліди тортур військовиків.

У СБУ підкреслили, що полонених бійців змусили зробити відповідні заяви через тортури.

При цьому у відомстві зазначили, що в опублікованих бойовиками сюжетах навмисно було сказано про організацію терористичних актів у російських містах. "СБУ робить висновок, що спецслужби РФ намагаються вчинити терористичні акти на території Росії і звинуватити в цьому українську владу", - резюмується в повідомленні.

Як відомо, раніше окупаційна влада Криму звинуватила Київ у розв'язуванні "диверсійної війни" на півострові.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів